Zajímají mě PLASTY (lahvičky, kanystry...) Zajímá mě KARTONÁŽ (hrubá, potahovaná, výseky)

Rychlý kontakt BRISK, výrobní družstvo,
Ježov u Kyjova
č.p. 9
696 48 Ježov
+420 518 626 112
brezina@briskvd.cz
brezinaml@briskvd.cz
www.briskvd.cz
Mapa

Informace o zpracování osobních údajů

Představení společnosti

BRISK, výrobní družstvo, Ježov u Kyjova bylo založeno zápisem v obchodním rejstříku u KS v Brně oddíl Dr vložka 2739 ze dne 15. 5 .1996 a od téhož roku začalo s kartonážní výrobou, zejména obalů z papíru a lepenky. Postupně rozšířilo výrobu obalů s orientací na výrobky z PETu (polyetyléntereftalát). V současnosti vyrábí PET lahve, plastové lahvičky, obalovou kartonáž, krabice a krabičky, plastové obaly. Především plastové obaly se staly hlavním výrobním artiklem co se týká objemu realizovaných zakázek. BRISK vyrábí samozřejmě i certifikované plastové obaly pro potravinářství, kosemetický a farmaceutický průmysl.

Družstvo BRISK zaměstnává osoby se zdravotním postižením a splňujeme podmínku podle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. pro "náhradní plnění". V roce 2004 získalo družstvo certifikát na ISO 9001 a ISO 14001, což je potvrzeno certifikačním orgánem, který pravidelně provádí požadovanou certifikaci.

 

 

DATA | logo-clena-CZ-bar.jpg

SYBA

Jsme členy
Hospodářské komory
Hodonín

Jsme členy
Českého obalového institutu - SYBA

 

 

Nejoblíbenější produkty

Výrobní družstvo Brisk se specializuje na 2 základní výrobní odvětví. Prvním z nich je výroba plastových nádob a obalů, druhým je výroba kartonáže (papírové výseky, papírové krabice). Vyrobíme vám obal na míru dle vašeho zadání. Za pomoci moderní výrobní linky jsme schopni dodat v dosti krátkém čase plastové lahve nebo kartonové obaly dle vaší individuální specifikace.

Plastové obaly a láhve

Naše výrobní možnosti jsou velmi rozsáhlé. Více viz jednotlivé typy plastových obalů popsané níže.

Výroba PET lahví

Zprostředkujeme vám výrobu PET lahví dle vašeho konkrétního požadavku. Využijte inovativní výrobní procesy, které jsou zárukou kvalitního výsledku a rychlého odbavení vaší zakázky. To vše navíc za velmi výhodných finančních podmínek, které se mimo jiné odvíjejí od rozsahu vámi zadané výroby PET lahví. Specializujeme se na výrobu PET lahví od prvopočátku existence, proto pro vás umíme vyrobit rozmanité velikosti a tvary PET lahví s různorodými typy uzávěrů.

Požadujete vyrobit PET láhve kulaté, hranaté, atypické? V barvě čiré, zelené, hnědé aj? U nás bez omezení. V rámci výroby PET láhví si musíte nadefinovat taktéž typ hrdla (průměr uzávěru) a především objemovou velikost.

Výroba plastových nádob

Veškeré plastové nádoby odpovídají aktuální normám a standardům s ohledem na podmínky uskladnění potravin, chemických látek a farmak. Pro každý účel je vhodnější jiný typ plastové nádoby, proto je vhodné výběr výsledného obalu detailně zvážit nebo se poradit přímo s námi, než si objednáte konkrétní výrobu plastových nádob.

Co se týká výroby PET lahviček, ty se používají zpravidla pro kosmetické a farmaceutické účely. Můžete si určit, zda chcete klasický typ hrdla a uzávěru, nebo dáte přednost dávkovači v podobě kapátka, rozprašovače apod. Některé plastové nádoby mají dle charakteru plněného obsahu předepsané nejvhodnější barevné provedení, které řeší např. ochranu před přímým slunečním zářením apod. Výrobě plastových nádob rozumíme do detailu, proto se na nás obraťte.

Výroba plastových obalů

Pokud jste teprve ve fázi specifikace nového plastového obalu, využijte naši bezplatnou konzultaci. Navrhneme vám více variant, a to nejen s ohledem na nákladovost výroby plastových obalů.

V případě PET obalů se jedná o plastové láhve různých objemů a velikostí uzávěrů, stejně tak o dobře známé plastové obaly ve formě kanystrů. PET obaly vyrábíme v různých barevných provedeních i čiré variantě, a to z preforem.

Veškeré plastové obaly, které vyrábíme, jsou certifikované. Plastové obaly mají atest za účelem uchovávání potravinářských produktů. Materiál produktů vytvořených technologií vstřikovyfukováním je certifikován taktéž, splňuje podmínky zdravotní nezávadnosti a Evropského lékopisu.

Pokud máte zájem o výrobu plastových obalů, pak nás obratem kontaktuje. Výroba PET obalů je naší letitou specializací.

Výroba lahviček

Co se týká výroby PET lahviček, máme k dispozici sofistikované technologie vstřikovyfukovací, které nám dovolují vyrábět plastové lahvičky složitějších tvarů a malých objemů.

V případě, že si nejste jisti, jaká konkrétní lahvička vyhovuje vašim požadavkům, normám a uživatelským preferencím koncových zákazníků, pak vám rádi poskytneme odborné poradenství. V oblasti obalových materiálů působíme již řadu let a danou problematiku známe do detailu. Obecně se dá říci, že mimo objemové velikosti musíte řešit i způsob dávkování tekutiny, resp. zda půjde o klasický šroubovací uzávěr, nebo bude třeba aplikovat kapátko, rozprašovač apod.

Zakázkovou výrobu lahviček pro vás zajistíme v krátkém realizačním čase a za výhodnou cenu. Rádi vám vyrobíme lahvičky v několika typizovaných objemových velikostech: 10 ml, 15 ml, 25 ml, 30ml, 35ml, 50ml, 100 ml, 115ml, 215 ml.

Kontaktujte nás, pokud máte zájem o kosmetické obaly na míru. Výroba kosmetických obalů je pro nás jeden z hlavních obchodních směrů. Vyrábíme nejen plastové lahvičky na kosmetické výrobky, ale i krabice a krabičky na kosmetiku.

 

Výroba kartonáže

V rámci kartonáže se zaměřujeme na výrobu výseků, papírových obalů, produktů potahované a hrubé kartonáže obecně. Tyto výrobky vám potiskneme za pomocí sítotisku nebo flexotisku.

Zhotovíme vám přesně takový kartonový obal, jaký potřebujete. Moderní výrobní linka na výrobu kartonáže v kombinaci s našimi dlouholetými zkušenostmi jsou pro vás zárukou prvotřídního kartonového obalu za výhodnou cenu. Garantujeme precizní výrobu kartonáže v nejkratším možném čase. Provádíme zakázkovou výrobu kartonáže dle konkrétních požadavků a specifikací klienta. Jsme připraveni vám vyjít maximálně vstříc.

V rámci velkoobjemových zakázek jsme schopni poskytnout nestandardní cenové podmínky na výrobu kartonáže.

Kartonové krabice na cukroví

Pro potravinářské a cukrářské podniky řešíme výrobu kartonových krabic na cukroví v různých velikostech a typových provedeních. Kartonové krabice na cukroví vyrábíme pouze zakázkově, a to pro firmy, nikoliv kusově pro koncové zákazníky.

Cena výroby kartonové krabice na cukroví se odvíjí od velikosti a složitosti krabičky. Dále je daná náročností perforace, provedením výseků aj. Rádi vám na základě vašeho detailního požadavku kartonové krabice na cukroví naceníme.

Výroba dárkových krabic

Zhotovíme pro vás dárkové obaly a luxusní kazety na míru. Výroba dárkových krabic je určena pouze pro firmy či zájemce o velkoobjemový odběr našich produktů. Nabízíme možnost zhotovení na moderní precizní výrobní lince, která se vyznačuje odpovídající rychlostí a výkonem, díky nimž jsme schopni výrobu dárkových krabic odbavit ve velmi krátkém čase.

Zajišťujeme:

  • Výrobu potahovaných dárkových krabic.
  • Výrobu klasických dárkových krabic a obalů.
  • Výrobu dárkových krabic s výsekem.

Jsme váš výrobce libovolné dárkové krabice s potiskem. Ozvěte se nám a domluvíme se na konkrétním požadavku.

Výroba kartonových krabic

Výroba kartonových krabic s potiskem je realizována nejčastěji za účelem obalení produktů určených pro následný prodej a distribuci.

Mezi naše nejčastější realizace patří:

  • Výroba kartonových krabic pro potravinářské firmy.
  • Výroba kartonových krabic pro farmaceutické společnosti.
  • Výroba kartonových krabic pro přepravní firmy.
  • Výroba kartonových krabic pro výrobce elektroniky.
  • Výroba kartonových krabic pro kosmetické podniky.
  • Výroba kartonových krabic pro likérky.
  • Výroba kartonových krabic pro výrobce hraček.

Výroba kartonových obalů

V rámci výroby skladovacích, expedičních a produktových obalů z kartonu si můžete zadat kombinaci výsledného obalů s ohledem na míru perforace, můžete si nechat do krabic provést výseky, stejně jako speciální ohyby. Výrobu kartonových obalů pro vás přizpůsobíme na míru.

S ohledem na lepší manipulaci a skladnost jsou námi vyráběné kartonové obaly dodávány nekompletované, tj. nesložené. Naši klienti si zpravidla přejí dodávku bez kompletace, rozhodně však v případě vašeho zájmu kompletaci zajistíme.

Navrhneme, jak má být řešeno uzavírání obalu, pro specifické prezentační účely navrhneme v obalu výseky, vyřešíme vnitřní uchycení produktu v obalu apod. Co se týká velikosti a potisku kartonových obalů, i zde jsou naše výrobní možnosti téměř neomezené. Mimo hrubé kartonáže vyrábíme také obaly z potahované kartonáže. Zpravidla se používají nikoliv jako expediční či skladovací, ale jako finální prezentační obal výrobku. Jedná se například o krabičky na šperky, drobnou elektroniky, dárkové kazety, krabice na alkohol apod.

Proč PET láhve a katonáž od BRISKu?

Nejen cena určuje spokojenost! Důležitým parametrem je kvalita provedení a rychlost odbavení vaší zakázky. Všechny tyto zákaznické požadavky nad míru ctíme. Precizní výsledek výroby PET lahví a kartonáže, stejně jako brzký termín zpracování, má základ v moderních výrobních technologiích, které používáme. Výroba PET lahví a kartonáže u nás je tedy hlavně o spolehlivosti a kvalitním výsledku.

Za další přednost považujeme možnost vybrat si z celé řady variant výsledného výrobku. Ať už se to týká barevného řešení, tvaru, objemu či průměru uzávěru, BRISK vám zajistí výrobu dle vašeho individuálního požadavku.

Výroba láhví a kartonových obalů je naším primárním výrobním směrem, disponujeme veškerými zpracovatelskými technologiemi pro všestranné uspokojení vašich požadavků. Výrobky jsou certifikované pro potravinářský a chemický průmysl.

Historická znalost požadavků klientů a normované požadavky na výrobu PET láhví a kartonáže je naší výhodou. Mezi naše nejčastější odběratele patří potravinářské, farmaceutické a kosmetické firmy, které požadují maximální kvalitu, kterou umíme bez problémů garantovat.

Cena výroby

Pro zjištění orientační ceny za výrobu plastových lahví a kartonáže nás kdykoliv kontaktujte, obratem vám naceníme.  Cena závisí na složitosti výsledného výrobku i počtu objednaných kusů.

Váš výrobce obalů na míru

Je nepopiratelné, že obalové produkty hrají klíčovou roli v dnešním světě, kde je důležité chránit a prezentovat výrobky. Jakožto dlouholetý výrobce obalů s mnoha zkušenostmi v dané oblasti se specializujeme na funkční řešení pro širokou škálu průmyslových odvětví. Naše zaměření spočívá v kartonáži a výrobě lahviček z plastu, kde kombinujeme kvalitní materiály s moderními technologiemi, abychom vytvořili obalové produkty zcela ke spokojenosti našich klientů. Nezáleží na tom, jestli potřebujete obalové produkty pro průmyslové účely nebo pro spotřebitelské trhy, jako výrobce obalů jsme tu, abychom vám poskytli funkční a esteticky přitažlivé řešení. Kontaktujte nás.

Vsaďte na naše dlouholeté zkušenosti ve výrobě obalového materiálu. Nezklameme vás.