Zajímají mě PLASTY (lahvičky, kanystry...) Zajímá mě KARTONÁŽ (hrubá, potahovaná, výseky)
Rychlý kontakt BRISK, výrobní družstvo,
Ježov u Kyjova
č.p. 9
696 48 Ježov
+420 518 626 112
brezina@briskvd.cz
brezinaml@briskvd.cz
www.briskvd.cz
Mapa Informace o zpracování osobních údajů

Představení společnosti

BRISK, výrobní družstvo, Ježov u Kyjova bylo založeno zápisem v obchodním rejstříku u KS v Brně oddíl Dr vložka 2739 ze dne 15.5.1996 a od téhož roku začalo s kartonážní výrobou, zejména obalů z papíru a lepenky. Postupně rozšířilo výrobu obalů s orientací na výrobky z PETu (polyetyléntereftalát). Družstvo zaměstnává osoby se zdravotním postižením a splňujeme podmínku podle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. pro "náhradní plnění". V roce 2004 získalo družstvo certifikát na ISO 9001 a ISO 14001, což je potvrzeno certifikačním orgánem, který pravidelně provádí požadovanou certifikaci.

 

 

DATA | logo-clena-CZ-bar.jpg

SYBA

Jsme členy
Hospodářské komory
Hodonín

Jsme členy
Českého obalového institutu - SYBA

 

 

Nejoblíbenější produkty

Výrobní družstvo Brisk se specializuje na dvě základní výrobní odvětví. Prvním z nich je výroba plastových nádob, druhým je produkce kartonáže (papírové výseky, papírové krabice). Vyrobíme vám obal na míru dle vašeho zadání. Za pomoci moderní výrobní linky jsme schopni dodat v dosti krátkém čase plastové lahve nebo kartonové obaly dle vaší specifikace.

V rámci kartonáže se zaměřujeme na výrobu výseků, papírových obalů, produktů potahované a hrubé kartonáže obecně. Tyto výrobky vám potiskneme za pomocí sítotisku nebo flexotisku.    

V případě PET obalů se jedná o plastové láhve různých objemů a velikostí uzávěrů, stejně tak o kanystry.  PET láhve vyrábíme v různých barevných provedeních i čiré variantě, a to z preforem. V případě PET lahviček využíváme moderní výrobní technologie vstřiko-vyfukovací, které nám dovolují produkovat plastové lahvičky složitějších tvarů a malých objemů.  

Veškeré plastové obaly, které vyrábíme, jsou certifikované. Plastové obaly mají atest za účelem uchovávání potravinářských produktů. Materiál produktů vytvořených technologií vstřikovyfukováním je certifikován taktéž, splňuje podmínky zdravotní nezávadnosti a Evropského lékopisu.   

Pokud máte zájem o výrobu PET obalů, pak nás neváhejte kontaktovat. Připravíme pro vás nezávazné nacenění. O výrobě plastových obalů se dozvíte více zde.